Reklama

102 pierwszaków

Dzisiaj (piątek, 10 października) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyło się pasowanie pierwszoklasistów.



W tym roku naukę w "dwójce" rozpoczęło 102 uczniów w pięciu klasach pierwszych.

Od początku września pierwszoklasiści nauczyli się już m.in. piosenek oraz poznali zasady zasady obowiązujące w szkole. Dwuosobowe reprezentacje każdej z klas musiały udowodnić zebranym, że pierwszoklasiści potrafią rozróżniać kształty i kolory, znają znaki drogowe.

Wszyscy pierwszoklasiści przyjęci zostali w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2. Każdy został pasowany na ucznia przez starszych kolegów i odebrał gratulacje od dyrektor szkoły.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama