Dzisiaj (piątek, 10 października) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyło się pasowanie pierwszoklasistów.
W tym roku naukę w "dwójce" rozpoczęło 102 uczniów w pięciu klasach pierwszych.
Od początku września pierwszoklasiści nauczyli się już m.in. piosenek oraz poznali zasady zasady obowiązujące w szkole. Dwuosobowe reprezentacje każdej z klas musiały udowodnić zebranym, że pierwszoklasiści potrafią rozróżniać kształty i kolory, znają znaki drogowe.
Wszyscy pierwszoklasiści przyjęci zostali w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2. Każdy został pasowany na ucznia przez starszych kolegów i odebrał gratulacje od dyrektor szkoły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze