aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Lubawka, ul. Mickiewicza

Po naszej wczorajszej publikacji dotyczącej nieodśnieżonego chodnika przy ul. Mickiewicza w Lubawce, śnieg został zgarnięty. Mieszkańcy mają jeszcze jedną prośbę.

Kamienna Góra, bałwan

Duża ilość śniegu pozwala na tworzenie dużych bałwanów.

Lubawka, ul. Mickiewicza

Od jednego z mieszkańców Lubawki otrzymaliśmy zdjęcia wykonane na ul. Mickiewicza w tej miejscowości. To jedno z dojść do szkoły.

 balwan

Śnieg, który spadł w weekend może być źródłem radości.

Kamienna Góra, Bohaterów Getta

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie wykonane ok. godziny 12 na chodniku przy ul. Bohaterów Getta w Kamiennej Górze.

sklep

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane tuż przed świętami w pobliżu jednego z marketów w centrum Kamiennej Góry.

Raszów, choinka

Od kilku lat w centralnej części Raszowa ustawiana jest choinka. To nowa tradycja podtrzymywana z inicjatywy sołtys, rady sołeckiej i grupu mieszkańców.

Kamienna Góra, kino Szarotka

Od jednego z użytkowników otrzymaliśmy zdjęcie wykonane dronem w centrum Kamiennej Góry. Widać na nim obecny stan budynku byłego kina.

Kamienna Góra, odpady

Jedna z internautek informuje o workach ze śmieciami. Odpady znajdują się w miejscu, w którym oko powinna cieszyć przyroda.

Kamienna Góra, zalew

Mieszkańców Kamiennej Góry martwi poziom wody w zalewie. Pracownicy Urzędu Miasta zapewniają, że sytuacja jest monitorowana. W grudniu ma już działać dopływ wody z rzeki.

REKLAMA