aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 30 marca 2023 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w mini piłce siatkowej w kategorii ,,2’, oraz ,,3” dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

fot. MOS Kamienna Góra

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zorganizował dnia 29 marca 2023 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze finał strefy jeleniogórskiej w mini piłce siatkowej w kategorii ,,4’’ chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

fot. policja Kamienna Góra

Policjanci kamiennogórskiej jednostki wybrali się na XI Zimowy Festyn Policyjny, który odbył się w minioną sobotę w Czarnej Górze. Tam uczestniczyli w zawodach narciarskich w slalomie gigancie.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 28 marca 2023 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Pisarzowicach odbyły się zawody w halowej piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

fot. ad

W sobotę odbył się IX Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice. Wystartowali w nim zawodnicy z Kamiennej Góry i okolic.

fot. policja Kamienna Góra

W dniach 18 – 19 marca 2023 roku w Zalesiu rozegrane zostały XIV Mistrzostwa Polski Federacji GPC w konkurencjach Trójbój Siłowy oraz boje pojedyncze: Przysiad, Wyciskanie sztangi i Martwy ciąg. W zawodach wzięło udział 220 zawodników zarówno z Polski jak i zza granicy, w tym 10 reprezentantów Policji.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 27 marca 2023 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbyły się zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

W Miliczu odbył się I Turniej Eliminacyjny Kinder + Sport w kategorii siatkarskich czwórek dziewcząt.

 polmaraton

Sobótka była bazą 15. PANAS Półmaratonu Ślężańskiego i Piątki Ślężysława. Wśród zawodników byli mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego.

pilka nozna

Kolejka 18 - 25-26 marca

REKLAMA