aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj w Kątach Wrocławskich zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra brały udział w turnieju minisiatkówki w ramach Volleymanii Dolny Śląsk.

mosDnia 02 grudnia 2022 roku na sali gimnastycznej ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. Mecze rozegrane zostały systemem do 3 wygranych setów do 25 punktów. Ewentualny tie-break do punktów 15. U dziewcząt, jak i chłopców rozegrano po jednym spotkaniu

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 30 listopada 2022 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Kamiennej Górze odbyły się zawody w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Licealiady. 

fot. Pagaz Krzeszów

W tym roku Zarząd LKS Pagaz Krzeszów pozyskał w ramach konkursu Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń na Życie S.A. w Warszawie dofinansowanie w wysokości 10 000 zł.

fot. LZS-ZB

W niedzielę (20 listopada) odbył się w Żmigrodzie finał dolnośląski LZS w piłce siatkowej mężczyzn.

fot. MOS Kamienna Góra

W dniu 23 listopada 2022 r. na Krytej Pływalni w Kamiennej Górze odbyły się IX Otwarte Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych „Wodne Zmagania”, których głównym organizatorem było Stowarzyszenie „Podaj Rękę Kamienna Góra”. Zawody otworzyła Małgorzata Krzyszkowska – wicestarosta kamiennogórski.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 22 listopada 2022 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Krzeszowie odbył się finał powiatowy w piłce koszykowej dziewcząt ramach Igrzysk Dzieci. 

fot. LZS-ZB

W sobotę został rozegrany na sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pisarzowicach finał strefy jeleniogórsko-zgorzeleckiej piłki halowej chłopców do lat 14.

pilka nozna

Kolejka 15 - 19-20 listopada - koniec rundy jesiennej

Lubawka, Puchar Polski, tchoukball

Dzisiaj i jutro w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce można oglądać rozgrywki tchoukballu. To dyscyplina sportu zaplanowana w taki sposób, aby jak najrzadziej dochodziło do kontaktu zawodników.

REKLAMA