aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

mks chelmskoTrampkarze MKS Chełmsko Śląskie podejmowali dzisiaj Victorię Jelenia Góra. Był to mecz 10. ligowej kolejki.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 22 października  2021 roku na sali gimnastycznej przy LO w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

fot. MOS Kamienna Góra

Dnia 21 października 2021 r. na Hali Sportowej w Lubawce odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt, oraz chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

MOS Kamienna Góra

Dnia 19 października 2021 r.  roku na Hali Sportowej w Lubawce odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców.

Kolejka 10 - 16-17 października

Kolejka 9 - 16-17 października

Bóbr Marciszów : Czarni Strzyżowiec

W rozgrywkach piłkarskiej klasy A Bóbr Marciszów podejmował dzisiaj Czarnych Strzyżowiec. Drużyny nie stworzyły pięknego widowiska. Na ostateczny wynik ogromny wpływ miała postawa bramkarza gości.

I Branżowy Turniej Siatkówki

W sobotę odbył się zorganizowany przez LKS Pagaz Cystersi Krzeszów I Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego.

AMS Mini Volley Kamienna Góra

Dzisiaj w Kobierzycach zawodniczki Akademii Młodego Siatkarza "MINI VOLLEY" z Kamiennej Góry brały udział w turnieju minisiatkówki w ramach cyklu Volleymania Dolny Śląsk.

fot. MKS Chełmsko Śląskie

Trampkarze MKS Chełmsko Śląskie rozegrali dzisiaj mecz dziewiątej kolejki IV ligi okręgowej trampkarzy.

REKLAMA

ds21