aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa

Po złagodzeniu ograniczeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa czynne jest już Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Placówka zaprasza zwiedzających codziennie.

Imię Pani. Misja

Znany jest już wygląd okładki kryminału retro, którego akcja rozgrywa się na terenie dzisiejszej gminy Lubawka i gminy wiejskiej Kamienna Góra.

Lubawka - 3 maja

Na ulicach Lubawki odbył się dzisiaj (poniedziałek, 3 maja) happening historyczno-patriotyczny. Barwny korowód wyruszył spod domu kultury. Zatrzymał się w kilku miejscach miasta.

fot. CBK Krzeszów

Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra wspólnie ze Stowarzyszeniem Zaclerz-Lubawka - wizja 2015 realizuje projekt „Tradycyjne rzemiosła w nowoczesnym wydaniu”.

ck Centrum Kultury wraz z Klubem Tańca Towarzyskiego "FRASZKA" i KDance Studio Kamienna Góra, zapraszają na premierę filmu “Międzynarodowy Dzień Tańca 2021”.

Krzysztof Koziołek

Skandynawowie mają kryminalną trylogię Millenium Stiega Larssona, mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego, jeszcze w tym roku, będą mieli własny cykl kryminałów. Krzysztof Koziołek właśnie pracuje nad trzecią częścią cyklu "Imię Pani".

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza wszystkich internautów do udziału w zabawie ZAGADKOWE DETALE. W każdy wtorek, o godz. 17.00 na facebooku kamiennogórskiego muzeum pojawi się zadanie konkursowe.

fot. Stara Kopalnia Wałbrzych

16 kwietnia odbyło się otwarcie wystawy Łukasza Karkoszki „Poszukiwania” w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Wydarzenie zrealizowano w opcji wirtualnej na facebooku instytucji.

fot. Marcin Makaś

Na wystawie artysta prezentuje 28 rysunków. Fragmenty trzech serii: „Rysunki prowincjonalne” format 40 x 50 cm, „Muzy” format 21 x 31,5 cm i „Słodziaki” 29,5 x 42 cm. Prace powstały w różnym czasie, serie nie zostały jeszcze ukończone - rysunki wykonane są tuszem.

fot. Marcin Trzpiot

Rock, metal, blues i pop to główne składniki tegorocznej serii nagrań audio i wideo zrealizowanej w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Dziś premiera ostatniego z 21 utworów od 7 lokalnych zespołów prezentowanych w tej edycji.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA