24/05/2024 | Autor: Portal powiatowa.info | źródło: powiatowa.info
Akcja Złoty Grosik w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze zakończyła się sukcesem! Uczniowie zebrały 216 kg groszy, w tym 126 kg właśnie w tej szkole. Cała społeczność szkolna otrzymała nagrody, a dodatkowo planowane są zielarskie warsztaty w Rzeszówku dla wybranych uczniów. Dodanie monet koloru złota dobrej sprawie nabiera nowego znaczenia. Zobaczcie zdjęcia z uroczystego podsumowania akcji!