Drodzy Mieszkańcy Powiatu Kamiennogórskiego
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby nadchodzące dni przyniosły spokój, który koi oraz radość, która dodaje sił. Niech świąteczne światło rozproszy codzienne troski, a wspólne chwile z bliskimi przypomną, jak wiele dobra jest wokół. Cieszmy się tym, co niewidzialne dla oczu, a najbliższe sercu — wdzięcznością za to co mamy i serdecznością, którą możemy obdarzać innych.
Aby Nowy Rok był piękną kartą, która zostanie zapisana samymi szczęśliwymi chwilami.
Małgorzata Krzyszkowska – Starosta Kamiennogórski
Andrzej Mankiewicz – Wicestarosta Kamiennogórski
Marek Dańczak – Przewodniczący Rady Powiatu

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze