Drodzy Mieszkańcy Powiatu Kamiennogórskiego
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wam radości, spokoju i miłości.
Niech Magiczny czas Świąt przyniesie chwile pełne uśmiechu, serdecznych rozmów i wspólnych spotkań z bliskimi.
Obyście odnaleźli w tych dniach prawdziwe piękno prostych, lecz niezapomnianych chwil.
Niech Nowy Rok obfituje w zdrowie, spełnienie marzeń i wszelką pomyślność.
Wicestarosta Kamiennogórski Andrzej Mankiewicz
Starosta Kamiennogórski Małgorzata Krzyszkowska
Przewodniczący Rady Powiatu Marek Dańczak

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze