Około 170 zuchów spędzi trzy dni w Lubawce. Nocują w szkole. Biorą udział w 26. Ogólnopolskim Harcerskim Rajdzie Górskim Granica.
Zuchy biorą udział w jednej z tras Granicy. Dzisiaj zwiedzili Czechy m.in. ZOO Safari i Skalne Miasto. Jutro wybiorą się na wycieczkę na Krucze Skały, a w sobotę opuszczą Lubawkę. Nocować będą w Szklarskiej Porębie, gdzie w niedzielę zakończy się rajd.
Wśród zuchów są członkowie drużyn m.in. z Dęblina, Głogowa, Świdnicy, Lubania, Wałbrzycha, Środy Śląskiej i Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze