Przez cały weekend zuchy z gromad kamiennogórskiego hufca ZHP biorą udział w Przystanku Zuchowym Artystów Kamgórek. Niestety dzisiejsze plany pokrzyżowała pogoda.
Kamgórek odbywa się w siedzibie hufca. Zabawy i występy planowane były w parku przed budynkiem. Niestety popołudniowa ulewa zmusiła zuchy do przejścia do budynku.
Od wczoraj zuchy poznają różne muzy. Wczoraj odbywały się warsztaty fotograficzne. Dzisiaj zuchy zajmowały się filmem oraz tańce. Jutro przyjdzie pora na sztuki plastyczne.
Dzisiaj, dzięki sponsorowi, zuchy pojechały do kina w Wałbrzychu. Po południu prezentowały piosenki: żeglarskie, turystyczne, zuchowe oraz związane z zuchowymi sprawnościami.
W niedzielę zuchy wykonają mural na budynku za siedzibą hufca.
W Kamgórku uczestniczy sześćdziesięcioro zuchów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze