Dzisiaj odbył się wojewódzki Turniej Wiedzy o Wojsku Polskim "Ekstraklasa Wojskowa". Wystartowało trzynaście drużyn, wśród nich reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Kamiennogórską szkołę reprezentowali kadeci: Seweryn Gucwa, Tymoteusz Janiak oraz Mikołaj Mikołajski. Ich opiekunem był Grzegorz Derlacz.
Turniej wygrała reprezentacja Liceum Służb Mundurowych z Wrocławia, drugie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Technicznych w Kłodzku. Ekipa ZSZiO z Kamiennej Góry zajęła trzecie miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze