Reklama

ZSZiO z Kamiennej Góry na podium ekstraklasy wojskowej

Dzisiaj odbył się wojewódzki Turniej Wiedzy o Wojsku Polskim "Ekstraklasa Wojskowa". Wystartowało trzynaście drużyn, wśród nich reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Kamiennogórską szkołę reprezentowali kadeci: Seweryn Gucwa, Tymoteusz Janiak oraz Mikołaj Mikołajski. Ich opiekunem był Grzegorz Derlacz. 

Turniej wygrała reprezentacja Liceum Służb Mundurowych z Wrocławia, drugie miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Technicznych w Kłodzku. Ekipa ZSZiO z Kamiennej Góry zajęła trzecie miejsce.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama