28 września 2019 r. (tj. sobota) Urząd Miasta wraz z Iwoną Szczerbaty ? Radną Rady Miasta Kamienna Góra serdecznie zapraszają mieszkańców miasta na wspólne sadzenie krokusów.
Spotykamy się o godzinie 11.00 w parku przy ul. Cichej (Góra Parkowa). Organizatorzy zapewniają cebulki krokusów oraz rękawice jednorazowe. W miarę możliwości prosimy o zabranie ze sobą łopatki bądź innego narzędzia do robienia dziurek na cebulki. Każda para rąk mile widziana.
Efekty Naszej wspólnej pracy będą widoczne już na wiosnę i będę zachęcały do wiosennych spacerów.
Dzięki tej inicjatywie nasze miasto będzie jeszcze ładniejsze bo to właśnie my kształtujemy nasze najbliższe otoczenie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze