Reklama

zRęcznie. Historie zaklęte w rękodziele

Przed nami finał wyjątkowego projektu, który opierał się o wałbrzyskie legendy i był związany z rękodziełem. Szóstego sierpnia zapraszamy na wielki finał i podsumowanie projektu „zRęcznie. Historie zaklęte w rękodziele”. Zaprezentujemy prace, które powstały w czasie warsztatów. Nie zabraknie podziękowań dla uczestników.

Finał projektu zaplanowaliśmy 6 sierpnia o godzinie 17.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni.

Zaprezentujemy prace, które powstały w czasie warsztatów. To między innymi własnoręczni robione mydła, do których, w nawiązaniu do górniczej historii Wałbrzycha, dodaliśmy między innymi aktywny węgiel. Pojawią się także świece sojowe, które uczestnicy projektu tworzyli na kolejnych warsztatach czy efekty warsztatów scrabbooking`owych.

Projekt, za którego przygotowanie odpowiada działające przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury stowarzyszenie WOK – więcej o kulturze, i który jest finansowany z budżetu gminy Wałbrzych to także legendy. W ostatnich tygodniach spotykaliśmy się z regionalistami, którzy opowiadali uczestnikom projektu miejskie historie. Zaprosiliśmy przewodnika i autora książek Krzysztofa Kaługę oraz związaną z Zamkiem Książ Magdalenę Woch.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama