Kolejni internauci zgłaszają problemy z koszeniem trawy. Tym razem zdjęcia wykonane zostały na Górze Parkowej od ul. Parkowej.
W tym miejscu trawa została skoszona, ale nikt jej nie zebrał. Skoszona trawa leży na stromych ścieżkach. Autor zdjęć obawia się, że podczas deszczu trawa spłynie do kanalizacji i ją zablokuje. Autor zdjęć pisze, że podobnie wygląda ul. Lubawska.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze