Reklama

Uczniowie dwóch szkół złożyli ślubowanie i zostali kadetami. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

W ubiegłym roku szkolny kadeci z ZSZiO składali ślubowanie w Obornikach Śląskich. W tym roku do Kamiennej Góry przyjechali uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół im. W. Reymonta w Obornikach Śląskich. Uczniowie klas mundurowych obu szkół złożyli ślubowanie na sztandary szkoły i zostali pasowani na kadetów.

Podczas uroczystości na wyższe stopnie mianowani zostali kadeci ze szkoły w Obornikach Śląskich, a kadeci z ZSZiO otrzymali wyróżnienia.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 21/10/2024 16:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama