Uczniowie dwóch szkół złożyli ślubowanie i zostali kadetami. Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
W ubiegłym roku szkolny kadeci z ZSZiO składali ślubowanie w Obornikach Śląskich. W tym roku do Kamiennej Góry przyjechali uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół im. W. Reymonta w Obornikach Śląskich. Uczniowie klas mundurowych obu szkół złożyli ślubowanie na sztandary szkoły i zostali pasowani na kadetów.
Podczas uroczystości na wyższe stopnie mianowani zostali kadeci ze szkoły w Obornikach Śląskich, a kadeci z ZSZiO otrzymali wyróżnienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze