Reklama

Znowu zniszczone materiały wyborcze

Na terenie powiatu kamiennogórskiego doszło do kolejnego zniszczenia materiałów wyborczych związanych z trwająca kampanią prezydencką.

Ponownie zniszczone zostały materiały promujące Rafała Trzaskowskiego. Do dewastacji doszło na terenie Lubawki. Na części plakatów i banerów wymalowane zostały pomarańczowe bohomazy.

Wcześniej niszczone były banery Rafała Trzaskowskiego na terenie Kamiennej Góry. W związku z tamtymi sprawami zatrzymane zostały dwie osoby.

Zobacz także:

 

Na kogo zagłosujesz w pierwszej turze wyborów prezydenckich?

Pokaż swojego kandydata w tegorocznych wyborach

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/05/2025 13:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama