Na terenie powiatu kamiennogórskiego doszło do kolejnego zniszczenia materiałów wyborczych związanych z trwająca kampanią prezydencką.
Ponownie zniszczone zostały materiały promujące Rafała Trzaskowskiego. Do dewastacji doszło na terenie Lubawki. Na części plakatów i banerów wymalowane zostały pomarańczowe bohomazy.
Wcześniej niszczone były banery Rafała Trzaskowskiego na terenie Kamiennej Góry. W związku z tamtymi sprawami zatrzymane zostały dwie osoby.
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze