Legniccy policjanci, którzy pełniąc służbę na terenie powiatu kamiennogórskiego, wspierają miejscowych funkcjonariuszy, zainteresowali się nerwowym 37-latkiem.
Policjanci zauważyli mężczyznę w czwartek na jednej z ulic Kamiennej Góry. Postanowili przeprowadzić kontrolę. U mężczyzny znaleźli kilka porcji marihuany oraz sprzęt niezbędny do jej rozdrabniania i palenia.
- Posiadanie środków odurzających bądź psychotropowych jest zabronione. - przypomina sierżant sztabowa Katarzyna Trzepak-Balicka z kamiennogórskiej policji - Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze