Reklama

Policjanci zatrzymali 37-latka z marihuaną

Legniccy policjanci, którzy pełniąc służbę na terenie powiatu kamiennogórskiego, wspierają miejscowych funkcjonariuszy, zainteresowali się nerwowym 37-latkiem.

Policjanci zauważyli mężczyznę w czwartek na jednej z ulic Kamiennej Góry. Postanowili przeprowadzić kontrolę. U mężczyzny znaleźli kilka porcji marihuany oraz sprzęt niezbędny do jej rozdrabniania i palenia.

- Posiadanie środków odurzających bądź psychotropowych jest zabronione. - przypomina sierżant sztabowa Katarzyna Trzepak-Balicka z kamiennogórskiej policji - Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama