Tuż przed powodzią ponownie uszkodzona została figura psa stojąca przy ul. Karola Miarki w Kamiennej Górze. Tym razem uszkodzenia nie są duże.
Na nosie i głowie psa ktoś namalował linię w innym kolorze.
W przeszłości figurka była kilka razu uszkadzana. W końcu została zdemontowana i wróciła po renowacji i wzmocnieniu. Obecne uszkodzenie nie jest aż tak poważne.
Figurka nawiązuje do opowieści o psie pastora, który w tym miejscu czekał na powrót pana do domu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze