Nadal nie ma wykonawcy remizy w Ptaszkowie. Drugi przetarg został właśnie unieważniony.
Gmina odrzuciła najniższą ofertę ponieważ potencjalny wykonawca nie udowodnił, że zaproponowana cena nie jest rażąco niska. Natomiast cena zaproponowana przez kolejnego wykonawcę była wyższa od budżetu przeznaczonego przez gminę na budowę remizy. O drugim przetargu pisaliśmy: Przetarg na remizę
To już drugi unieważniony przetarg, w którym ta firma składa ofertę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze