Aktualizacja 09.07.2024.
Znowu się udało. Teren został posprzątany, śmieci wywiezione. Użytkownicy ścieżki dziękują za doprowadzenie tego miejsca do porządku.
Może jeszcze uda się skosić roślinność wzdłuż ścieżki? Będą ładniejsze widoki z rowerowego siodełka :)

Oryginalna informacja
Kolejny raz internauci alarmują, miejsce wypoczynku przy ścieżce rowerowej w Krzeszowie nie zachęca do zatrzymania się, podziwiania widoków i odpoczynku.
Wszystko za sprawą przepełnionego kosza na śmieci i odpadów pozostawionych wokół niego. Sytuacja powtarza się w miejscu, do którego łatwo dotrzeć i opróżnić kosz.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze