W piątek kamiennogórscy kryminalni zatrzymali 34-latka poszukiwane do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności. Okazało się, że mężczyzna ponownie złamał prawo.
Mężczyzna skazany był za posiadanie środków zabronionych. Był poszukiwany do odbycia kary. Gdy w piątek odwiedzili go policjanci, miał przy sobie marihuanę i metamfetaminę. Teraz oprócz zasądzonej już odsiadki, mężczyźnie grozi kolejna kara za posiadanie środków zabronionych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze