Dzisiaj (wtorek, 17 listopada) otwarte zostały oferty złożone w przetargu na odbiór odpadów komunalnych w 2021 roku z terenu gminy Kamienna Góra. Był to już drugi przetarg na realizację tej usługi.
W przetargu ponownie złożona została jedna oferta. Ponownie złożył ją lubawski Sanikom. Firma obniżyła oczekiwaną kwotę do ponad 889 tys. zł. TO nadal dużo więcej niż na realizację tej usługi planowali samorządowcy (620 tys. zł).
W pierwszym przetargu Sanikom zaproponował 901 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze