Dzisiaj (piątek, 30 października) otwarte zostały oferty na odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Kamienna Góra w 2021 roku. Złożona został jedna oferta, która znacznie przewyższa kwotę zaplanowaną na ten cel przez samorządowców.
Na sfinansowanie zamówienia gmina chciała przeznaczyć 620 tys. zł. Jedyną ofertę złożył lubawski Sanikom. Firma za swoje usługi oczekuje ponad 901 tys. zł. W ramach realizacji usługi firma gotowa jest prowadzić edukację ekologiczną, czyli przygotować i rozdać mieszkańcom gminy 5 tysięcy ulotek oraz przeprowadzić konkurs z nagrodami dla uczniów gminny placówek oświatowych. Oba działania związane mają być z selektywną zbiórką odpadów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze