Wczoraj pisaliśmy o latarni zniszczonej przez młodego kierowcę, dzisiaj internauta informuje o zniszczonym znaku drogowym.
Znak stał na skrzyżowaniu ul. Bohaterów Getta, Papieża Jana Pawła II, przed światłami, od strony szpitala. Na słupku zamontowany był znak droga z pierwszeństwem przejazdu. Jak widać na zdjęciu słupek został zniszczony, tablica znaku leży kilka metrów dalej.
Policja nie odnotowała zgłoszenia dotyczącego zniszczenia tego znaku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze