Pamiętacie jak w maju pisaliśmy o nowych donicach z kwiatami zamontowanych na moście na ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze? Niestety, dzisiaj części donic już na moście nie ma.
Na barierce od strony ul.Mostowej została już tylko jedna donica z kwiatami. Pozostałe zostały wyrwane, zniszczone i zrzucone na rurę przebiegającą poniżej mostu. Wygląd tego miejsca można wyobrazić sobie patrząc na drugą stronę mostu. Na tej barierce kwiaty nadal cieszą oko.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze