Reklama

Zniszczona lampa

W nocy zniszczona został lampa stojąca na końcu ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze. Sprawca nie jest znany.

Aktualizacja 11:16

Policjanci byli na miejscu zdarzenie o godzinie 2:40. W lampę wjechał samochód prowadzony przez 19-letniego mieszkańca Lubawki, który prawo jazdy ma od roku. Z ustaleń wynika, ze kierujący stracił panowanie na pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w latarnię. Kierujący nie chciał pomocy medycznej. Był trzeźwy.  Został ukarany mandatem.

Oryginalna informacja
Zgłoszenie o zniszczeniu lampy policja otrzymała około godziny 6.33. Na miejscu nie było sprawcy. Pozostały tylko ślady. Najprawdopodobniej w lampę wjechał pojazd poruszający się od strony centrum miasta. Po zderzeniu musiał usunąć pojazd.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama