W nocy zniszczona został lampa stojąca na końcu ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze. Sprawca nie jest znany.
Aktualizacja 11:16
Policjanci byli na miejscu zdarzenie o godzinie 2:40. W lampę wjechał samochód prowadzony przez 19-letniego mieszkańca Lubawki, który prawo jazdy ma od roku. Z ustaleń wynika, ze kierujący stracił panowanie na pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w latarnię. Kierujący nie chciał pomocy medycznej. Był trzeźwy. Został ukarany mandatem.
Oryginalna informacja
Zgłoszenie o zniszczeniu lampy policja otrzymała około godziny 6.33. Na miejscu nie było sprawcy. Pozostały tylko ślady. Najprawdopodobniej w lampę wjechał pojazd poruszający się od strony centrum miasta. Po zderzeniu musiał usunąć pojazd.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze