Mieszkańcy Marciszowa informują o złym stanie placów zabaw na terenie tej miejscowości. Zdjęcia wykonane zostały na placu przy dworcu kolejowym oraz przy domu kultury.

Zamontowane urządzenia zostały najprawdopodobniej zniszczone przez chuliganów, część wyrwanych elementów nadal można odnaleźć na placu. Uszkodzone są nie tylko zabawki, ale również altanki, ławki, czy tablice do gry w koszykówkę.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze