Z powodu remontu zamknięty zostanie basen w Kamiennej Górze. Wiadomo już do kiedy będzie można korzystać z tego obiektu.
Na początku czerwca miasto Kamienna Góra podpisało umowę na remont basenu. Prace mają potrwać maksymalnie 18 miesięcy.
Wiadomo już kiedy basen zostanie zamknięty. Od 1 lipca basen będzie nieczynny. Ostatnie dnia pracy basenu (30 czerwca) korzystanie z basenu będzie bezpłatne. Basen będzie otwarty do godziny 19. O 16:30 i 17:30 zaplanowane są bezpłatne zajęcia wodnego aerobiku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze