Przy drodze Kamienna Góra - Wałbrzych, na wysokości wjazdu do byłych kamieniołomów trwają policyjne czynności związane ze znalezieniem skradzionego pojazdu.
Dzisiaj (wtorek, 31 grudnia) kradzież peugeota zgłosiła kamiennogórskim policjantom właścicielka pojazdu.
Samochód został odnaleziony w przydrożnym rowie, przy drodze Kamienna Góra - Wałbrzych. Prawdopodobnie nie został poważnie uszkodzony. Nikogo przy nim nie było.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze