W Krzeszowie na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym LKS Pagaz Krzeszów pożegnano prezesa Jana Górkę. Pan Janek pełnił obowiązki prezesa klubu od 1978 r., przez prawie 46 lat. Obecnie mając 94 lata, nadal jest w dobrej formie i pozostanie Honorowym Prezesem klubu.
Na zebraniu byli zaproszeni goście: Małgorzata Buszkiewicz (zastępca wójta gminy Kamienna Góra), Kamil Wieliczko (dyrektor biura podokręgu DZPN w Jeleniej Górze), Bogdan Pazgan (prezes PSB Pagaz) oraz Kazimierz Ogorzałek (radny gminy i sołtys Krzeszowa).
Na wniosek zarządu klubu Jan Górka otrzymał Złotą Odznakę Honorową PZPN najwyższe odznaczenie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Natomiast Bogdan Pazgan, były piłkarz i członek zarządu klubu, a obecnie sponsor tytularny otrzymała Złotą Odznakę Honorową Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu. Odznaczenia wręczali Małgorzata Buszkiewicz i Kamil Wieliczko.

Ustępujący zarząd złożył sprawozdanie z działalności w okresie kończącej się kadencji i po dyskusji otrzymał absolutorium. Członkowie zarządu, wice prezes Zbigniew Bednarek, sekretarz Mariusz Matusik i wieloletni trener Janusz Stefański otrzymali z rąk Małgorzaty Buszkiewicz i dyrektora Kamila Wieliczko Srebrne Odznaki Honorowe DZPN we Wrocławiu.
Po dyskusji o planach i zadaniach klubu na kolejne lata odbyły się wybory nowego zarządu. Obowiązki prezesa LKS Pagaz Krzeszów będzie pełnił przez najbliższe lata Aleksander Zając z Krzeszowa. Wspierać go będą Zbigniew Bednarek wice prezes, Mariusz Matusik sekretarz, Andrzej Berdechowski skarbnik oraz reprezentujący piłkarzy Aleksander Wąż i kapitan drużyny Dawid Pazgan.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze