Osoby idące lub przejeżdżające ulicą Bohaterów Getta w Kamiennej Górze mogą zauważyć zmiany zachodzące na terenie szpitala.
Z terenu przy wjeździe wyburzona została stara portiernia. Mały budynek nie był wykorzystywany od 28 lat. Trudno było zmienić jego przeznaczenia. W tym miejscu nie można było podłączyć wody, był też problem z ogrzewaniem. W miejscu wyburzonej portierni powstaną dodatkowe miejsca parkingowe.
Zmienia się również ogrodzenie szpitala od strony ul. Bohaterów Getta. Stare ogrodzenie jest usuwane. W jego miejscu powstaje nowe. W tym roku zmodernizowane ma być ogrodzenie wzdłuż ulicy. W przyszłym roku prace mają być kontynuowane na kolejnym fragmencie.
Wcześniej na zlecenie Powiatowego Centrum Zdrowia wykonana została korekta drzew rosnących w parku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze