Od 11 czerwca otwieramy szlak zielony od Polany do szlaku czerwonego w rejonie Słonecznika jak również przez Śnieżne Kotły na odcinku od schroniska Pod Łabskim Szczytem do Rozdroża pod Wlk. Szyszakiem. Otwieramy również odcinek szlaku na Skalny Stół od Sowiej Przełęczy.
Z powodu ograniczeń w przekraczaniu granicy pozostaje zamknięta Droga Przyjaźni - szlak czerwony, grzbietowy od Mokrej Przełęczy do Przełęczy Okraj na odcinkach:
- od Mokrej Przełęczy w rejonie Szrenicy do szlaku żółtego w rejonie Śnieżnych Kotłów,
- od Przełęczy pod Śmielcem do szlaku czarnego Petrówki,
- od Drogi Jubileuszowej na Przełęcz Okraj za wyjątkiem odcinka od Sowiej Przełęczy do Skalnego Stołu.
Pozostałe odcinki Drogi Przyjaźni Polsko-Czeskiej są dostępne dla turystyki.
Z powodu ograniczeń COVID-19 zamknięta pozostaje Droga Jubileuszowa na Śnieżkę (szlak niebieski);
Szlaki będą sukcesywnie otwierane kiedy ustąpią przyczyny ich zamknięcia.
Aktualne informacje na temat zamkniętych szlaków znajdują się na interaktywnej mapie w zakładce Ostrzeżenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze