Reklama

Zmiany na szlakach

Od 11 czerwca otwieramy szlak zielony od Polany do szlaku czerwonego w rejonie Słonecznika jak również przez Śnieżne Kotły na odcinku od schroniska Pod Łabskim Szczytem do Rozdroża pod Wlk. Szyszakiem. Otwieramy również odcinek szlaku na Skalny Stół od Sowiej Przełęczy.

 

Z powodu ograniczeń w przekraczaniu granicy pozostaje zamknięta Droga Przyjaźni - szlak czerwony, grzbietowy od Mokrej Przełęczy do Przełęczy Okraj na odcinkach:
- od Mokrej Przełęczy w rejonie Szrenicy do szlaku żółtego w rejonie Śnieżnych Kotłów,
- od Przełęczy pod Śmielcem do szlaku czarnego Petrówki,
- od Drogi Jubileuszowej na Przełęcz Okraj za wyjątkiem odcinka od Sowiej Przełęczy do Skalnego Stołu.

Pozostałe odcinki Drogi Przyjaźni Polsko-Czeskiej są dostępne dla turystyki.

Z powodu ograniczeń COVID-19 zamknięta pozostaje Droga Jubileuszowa na Śnieżkę (szlak niebieski);

Reklama

Szlaki będą sukcesywnie otwierane kiedy ustąpią przyczyny ich zamknięcia.

Aktualne informacje na temat zamkniętych szlaków znajdują się na interaktywnej mapie w zakładce Ostrzeżenia.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama