Znany jest już nowy termin Marszobiegu Charytatywnego, który miał się odbyć 21 września nad Bukówką. Impreza została przesunięta z powodu powodzi.
Marszobieg Charytatywny odbędzie się 19 października. Bazą będzie wiata nad zbiornikiem Bukówka. Zmieni się czas trwania imprezy. Start zaplanowano na godzinę 6:00. Celem organizatorów jest utrzymanie na trasie marszobiegu przynajmniej jednego uczestnika przez 12 godzin. Zakończenie i koncert zespołu Rock Tube zaplanowano na godzinę 18:00.
Zmieni się cel prowadzonej zbiórki i licytacji. Teraz będzie to wsparcie osób poszkodowanych podczas powodzi.
Więcej o marszobiegu: https://www.facebook.com/events/1093086178997774/?active_tab=discussion
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze