Jerzy Kowalski, wicedyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, odchodzi na emeryturę. Oficjalnie pożegnany został przed sesją rady powiatu.
Jerzy Kowalski rozpoczął pracę w ZSZiO 1 września 1986 roku. Od 2004 roku jest zastępcą dyrektora. Pracują w szkole zajmował się m.in. informatyką i projektami europejskimi.
Dyrektora żegnała dyrekcja szkoły, przewodniczący rady powiatu oraz zarząd powiatu.
Od 1 października nowym wicedyrektorem ZSZiO będzie Małgorzata Cedzidło, odpowiedzialna za klasy mundurowe.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze