Od dzisiaj spółdzielnią mieszkaniową Szarotka w Kamiennej Górze kieruje nowa prezes.
Na emeryturę odszedł Ireneusz Jała, wieloletni prezes, a wcześniej pracownik "Szarotki".
Rada nadzorcza powołała nową prezes. Funkcję tę objęła Katarzyna Kurzeja. To pracownik spółdzielni, w zarządzie "Szarotki" pracuje od 8 lat, do tej pory zastępca prezesa.
fot. facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze