Zmieniona została organizacji ruchu na łączniku ulic Księcia Bolka I i Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze.
Po wyremontowaniu łącznika przejazd nim był możliwy jedynie od ul. Wałbrzyskiej do ul. księcia Bolka I, ulica była bowiem jednokierunkowa. Teraz organizacji ruchu została zmieniona. Łącznik to obecnie ulica dwukierunkowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze