Przed dzisiejszą (czwartek, 28 marca) sesją rady miejskiej w Lubawce odbyła się rzadka uroczystość.
Obecni radni oraz Wanda Zabiegło, przewodnicząca rady w poprzednich kadencjach, pożegnali Irenę Warzechę. Osoba, która od wielu lat zajmowała się obsługą rady miejskiej odeszła na emeryturę.
Od przewodniczącego Michała Ołdaka i poprzedniej przewodniczącej I. Warzecha otrzymała bukiety kwiatów i życzenia.
Żegnając radnych I. Warzecha życzyła im udanej pracy, a swojemu następcy powodzenia we współpracy z burmistrz Lubawki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze