Nastąpiła zmiana na stanowisku komendanta komisariatu Policji w Lubawce. Służbę zakończył dotychczasowy komendant asp. szt. Ryszard Chodkowski.
Asp. szt. R. Chodkowski przeszedł na emeryturę. Służbę w policji pełnił przez 26 lat najpierw w Wydziale Kryminalnym w Jeleniej Górze, potem w Kamiennej Górze, a służbę zakończył jako komendant komisariatu w Lubawce.
Nowym komendantem został asp. szt. Dariusz Szewczyk. Nowy szef lubawskim policjantów jest policjantem od 17 lat. Od 8 lat pracuje jako detektyw w Wydziale Kryminalnym w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze