We wtorek (29 października) przed godziną 18 na ul. Dworcowej w Lubawce doszło do potrącenia pieszej. Kobieta zmarła następnego dnia w szpitalu.
Do potrącenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych, przy skrzyżowaniu z ul. Anielewicza. Ulica Dworcowa to część drogi krajowej nr 5.
Poszkodowaną była 77-letnia kobieta. Samochodem, skodą fabią, kierował 69-letni mieszkaniec Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze