Wczoraj (sobota, 26 października) w Hali Sportowo- Widowiskowej MOSiR w Sycowie odbył się turniej Volleymania Dolny Śląsk.
W kategorii ?dwójek" wzięło udział 39 zespołów m.in. z: Sycowa, Trzebnicy, Milicza, Obornik Śląskich, Brzegu Dolnego.
Zawodniczki AMS ?MINI VOLLEY? Inez Chmielewska, Magdalena Lema wywalczyły złote medale wygrywając pewnie wszystkie swoje mecze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze