Z kompletem zwycięstw, ze złotem na szyi z zawodów w Lesznie wróciła drużyna AMS Mini Volley Kamienne Góra.
Ekipa z Kamiennej Góry grała w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt w Lesznie . W rozgrywkach wzięło udział 28 zespołów m.in ENEA ENERGETYK Poznań, AS ZENIT Wrocław, KANIASIATKA Gostyń, TKS SIATKARZ Jarocin, TYTAN Ostrowy, PUMA Komorniki, JEDYNKA Milicz, DWÓJKA Stęszew, SPS Kosieczyn, UKS 9 Leszno.
Drużyna: Inez Chmielewska, Magdalena Lema i Antonina Olszak. Trener: Marcin Bieńkowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze