Mieszkaniec Przedwojowa, Wojtek Migacz, wywalczył złoty medal na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Nordic Walking. Mieszkaniec powiatu wystartował na dystansie 10 kilometrów w kategorii M18.
MMPNW odbyły się już po raz czwarty. W. Migacz w 2012 roku zajął w swojej kategorii drugie miejsce (6 ogólnie). Startował na dystansie 4 kilometrów. W 2011 zajął 3 miejsce. W tym roku wygrał w swojej kategorii, a w generalnej klasyfikacji uplasował się na 14 pozycji wśród mężczyzn.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze