W Lubinie został rozegrany Finał Dolnośląski LZS piłki halowej chłopców. W turnieju zagrało pięć najlepszych drużyn eliminacji strefowych: Mewa Kunice, UKS Marcinkowice, LKS Korona Czernina, LZS Radków i LKS Pagaz Krzeszów.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, w sumie rozegrano 10 spotkań trwających po 15 minut. Pierwsze miejsce i tytuł mistrzów Dolnego Śląska LZS zdobyli młodzi piłkarze reprezentujący powiat kamiennogórski i gminę Kamienna Góra. Drużyna Pagazu wygrała trzy mecze, jeden mecz zremisowała. Zdobyła 10 punktów ze stosunkiem bramek 20:5.

Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju odebrał Eryk Łojko z Lipienicy.
Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Eryk Łojko, Oliwier Burczak, Damian Jańczyk, Igor Skoczylas, Łukasz Szampera, Dominik Szampera i Franek Zając.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze