Reklama

Złoto dla Pagazu

W Lubinie został rozegrany Finał Dolnośląski LZS piłki halowej chłopców. W turnieju zagrało pięć najlepszych drużyn eliminacji strefowych: Mewa Kunice, UKS Marcinkowice, LKS Korona Czernina, LZS Radków i LKS Pagaz Krzeszów.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, w sumie rozegrano 10 spotkań trwających po 15 minut. Pierwsze miejsce i tytuł mistrzów Dolnego Śląska LZS zdobyli młodzi piłkarze reprezentujący powiat kamiennogórski i gminę Kamienna Góra. Drużyna Pagazu wygrała trzy mecze, jeden mecz zremisowała. Zdobyła 10 punktów ze stosunkiem bramek 20:5.

Reklama

Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju odebrał Eryk Łojko z Lipienicy.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Eryk Łojko, Oliwier Burczak, Damian Jańczyk, Igor Skoczylas, Łukasz Szampera, Dominik Szampera i Franek Zając. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: LZS ZB
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama