W Nowej Bystrzycy rozegrany został Drużynowy Dolnośląski Turniej Szachowy "Złota Wieża 2024". Szachiści grali 26 i 27 kwietnia. W turnieju zagrało siedem drużyn.
W turnieju uczestniczyła drużyna UKS Debiut Przedwojów. Szachiści z powiatu kamiennogórskiego wygrali dwa mecze, trzy zremisowali i jeden przegrali. Dało im to 7 punktów i czwarte miejsce w turnieju.
Drużyna zagrała w składzie: Wiesław Lipień (3,0 pkt.), Wojciech Guziewicz (4,5 pkt.), Artur Mucha (1,0 pkt.), Karina Świtała (3,5 pkt.).
Drużyny z trzech pierwszy miejsce zdobyły po 9 punktów. Wygrał UKS Giecek z Radkowa, drugie miejsce zajął MGLKS Parnas z Oławy, a trzecie GLKS Goniec z Żarowa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze