Reklama

Drużynowy Dolnośląski Turniej Szachowy Złota Wieża 2024 - wyniki

W Nowej Bystrzycy rozegrany został Drużynowy Dolnośląski Turniej Szachowy "Złota Wieża 2024". Szachiści grali 26 i 27 kwietnia. W turnieju zagrało siedem drużyn.

W turnieju uczestniczyła drużyna UKS Debiut Przedwojów. Szachiści z powiatu kamiennogórskiego wygrali dwa mecze, trzy zremisowali i jeden przegrali. Dało im to 7 punktów i czwarte miejsce w turnieju. 

Drużyna zagrała w składzie: Wiesław Lipień (3,0 pkt.), Wojciech Guziewicz (4,5 pkt.), Artur Mucha (1,0 pkt.), Karina Świtała (3,5 pkt.).

Drużyny z trzech pierwszy miejsce zdobyły po 9 punktów. Wygrał UKS Giecek z Radkowa, drugie miejsce zajął MGLKS Parnas z Oławy, a trzecie GLKS Goniec z Żarowa.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: UKS Debiut Przedwojów
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama