Reklama

Strażnicy Leśni z Nadleśnictwa Kamienna Góra oraz Nadleśnictwa "Śnieżka" kontrolowali dzisiaj tereny, na których nie można biwakować. Ujawnili obozowiska, w którym przebywali zbieracze jagód. Interwencja skończyła się grzywną, likwidacją obozowiska i uprzątnięciem lasu.

Nadleśnictwo Kamienna Góra przypomina, że legalne biwakowanie na terenie nadleśnictwa możliwe jest na obszarze ponad 1600 hektarów lasu. To teren objęty programem "Zanocuj w lesie".

Na części obszaru nadleśnictwa nie ma możliwości biwakowania. To m.in. obszary Natura 2000, miejsca ochrony cietrzewia czy też otulina Karkonoski Park Narodowy. Właśnie w takim niedozwolonym miejscu biwakowali zbieracze jagód.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Nadleśnictwo Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama