20 maja (sobota) nad kamiennogórskim zalewem odbyły się zawody federowe Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra „Miasto” 2023. Jeden z uczestników złowił „złotą rybkę”.
Dy rywalizacji stanęło dwunastu wędkarzy. Najlepszym okazał się Zbigniew Borchardt, który zdobył 3 700 punktów. Na drugim miejscu znalazł się Marcin Kozubski (3430 pkt). Trzeci był Grzegorz Granops (3310 pkt).
Największą rybę złowił Marcin Kozubski. Jej waga wyniosła 630 gramów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze