Na zbiorniku But w Kamiennej Górze odbyły się zawody "Wędkarskie duety". Do rywalizacji przystąpiło 13 zespołów złożonych z dorosłego wędkarza i juniora.
Wędkarską zabawę utrudniała pogoda. Burza wymusiła skrócenie rywalizacji.
Zawody wygrał duet Adrian Szachniewicz i Maciej Kurzawa. Drugie miejsce zajęli Tymoteusz Gromala i Zbigniew Borchardt. Trzecie Amelia Michałczak i Grzegorz Michałczak.
źródło: facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze