Reklama

Zimowy turniej szachowy dzieci i młodzieży w Lubawce

Czternaścioro szachistów uczestniczyło w zimowy turnieju szachowym dzieci i młodzieży rozegrany w Domu Kultury w Lubawce. Turniej był częścią feryjnej oferty MGOK.

Turnieje szachowe w Lubawce mają długą tradycję. Od 2006 roku w Domu Kultury rozgrywane były międzynarodowe turnieje szachowe o puchar Bramy Lubawskiej. Zorganizowano pięć edycji tych zawodów.

Dzisiejszy turniej miał nieco niższą rangę, ale dla młodych szachistów był równie ważny. Zimowy turniej rozegrany został systemem szwajcarskim w siedmiu rundach po 10 minut na zawodnika na partię.

Reklama

Turniej wygrał Michał Homoncik (WKSz Hetman Wałbrzych). Drugie miejsce zajął Bartosz Rusiński (Przedwojów), trzecie Paulina Wielosik UKS Zadrna Kamienna Góra. Kolejne miejsca wywalczyli: Stanisłąw Stach (Lubawka), Nikodem Haramus (Kamienna Góra), Aleksandra Rumińska (Miszkowice), Kornel Stankiewicz (Krzeszów), Miłosz Gabrowski (Krzeszów), Artur Mucha (UKS Debiut Przedwojów), Mateusz Kowbel (Kamienna Góra), Kamil Piekarski (Lubawka), Szymon Rymer (Kamienna Góra), Kalina Trela (Lubawka), Kacper Charęza (Lubawka).
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama