Jeden z pierwszych dni ze śniegiem to ostatni moment na przypomnienie sobie o zimowych obowiązkach. Pamiętają o nich policjanci.
Policjanci przypominają o zmianie opon na zimowe oraz dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze. Pod warstwą śniegu może kryć się lód. Warto zaplanować więcej czasu na podróż i zwolnić.
Mundurowi przypominają również o odśnieżeniu pojazdu przed rozpoczęciem podróży. Okienko wydrapane w zaśnieżonej i zamarzniętej szybie to za mało. Policjanci zapowiadają, że na razie będą pouczać kierowców, ale bloczki mandatowe też mają.
DO jednej z policyjnych interwencji doszło rano na ul. Kościuszki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze