Reklama

Zielono nad zalewem

Przez całe dzisiejsze przedpołudnie nad kamiennogórskim zalewem trwały zajęcia związane z ekologią. Imprezę zorganizowali członkowie inicjatywy społecznej Zielona Kamienna Góra.

Kolejne grupy głównie dzieci i młodzieży ze szkół i przedszkoli brały udział w warsztatach ekologicznych prowadzonych przez pracowników Nadleśnictwa Kamienna Góra. Uczestnicy uczyli się m.in, rozpoznawania drzew. Podczas spotkań odbywały się konkursy dotyczące drzew i owadów zapylających. Dużym zainteresowaniem cieszyło się sadzenie drzew. Nad zalewem posadzonych zostało dzisiaj 20 drzew owocowych.

Każdy z uczestników spotkania mógł otrzymać sadzonkę drzewa lub krzewu. Organizatorzy przygotowali do rozdania kilkaset roślin różnych gatunków.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama