Zielona Kamienna Góra zaprasza na wspólne sadzenie krzewów i kwiatów na Parkowej Górze.
24 maja o godz. 11.00 odbędzie się akcja sadzenia zieleni i tworzenia podwyższonych grządek. W kolejnych miesiącach uczestnicy będą pielęgnować, nawozić i podlewać rośliny. Natomiast na jesień planowane jest sadzenie drzewek owocowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze